Головна Спорт «Червона картка зламала нашу команду»
«Червона картка зламала нашу команду»

host

Помічник головного тренера львівських «Карпат» Андрій Сапуга прокоментував поразку від черкаського ЛНЗ (1:4) в матчі передостаннього туру Першої ліги України.

«Насамперед я хочу подякувати Збройним Силам України, які нас зараз захищають і дають грати у футбол. По-друге, я хотів би привітати ЛНЗ з перемогою. Коли ми пропустили перший м’яч наприкінці першого тайму, то перевага вже була на боці суперника. Ми почали розкриватися після перерви і пропустили вдруге.

Згодом вдалося відіграти один гол, але після цього Приймак отримав другу жовту картку, ми залишились вдесятьох і перевагою повністю заволодів ЛНЗ. Червона картка зламала нашу команду, тому що після того, як ми відіграли один м’яч, було достатньо часу, щоб зрівняти рахунок і постаратися виграти цей матч», – сказав Сапуга.

Після цієї поразки львівський клуб де-факто втратив шанси на вихід до УПЛ.