Головна Спорт Гольове повернення. Кухаревич провів 1-й матч за 4 місяці та забив на 90+4
Гольове повернення. Кухаревич провів 1-й матч за 4 місяці та забив на 90+4

host

У суботу, 4 березня, відбувся матч 28-го туру чемпіонату Шотландії з футболу між клубами «Хіберніан» та «Лівінгстон». Гра завершилася розгромною перемогою гостей із рахунком 4:1.

Український форвард Микола Кухаревич розпочав поєдинок із лави запасних, але вийшов на поле на 68-й хвилині. Українець не грав із 11 листопада 2022 року. Тоді у грі проти «Кілманорки» він отримав травму та відновлювався до сьогоднішнього матчу.

Своє повернення на поле Микола підкріпив голом на 90+4 хвилині. Саме він забив 4-й гол для своєї команди та поставив масну крапку.

У сезоні 2022/23 Кухаревич провів 11 матчів, у яких відзначився 4 голами та 1 асистом. Українець належить французькому «Труа» та виступає за шотландський клуб на правах оренди.