Головна Спорт Хорватів пройшли! Україна вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із socca
Хорватів пройшли! Україна вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із socca

host

11 червня збірна України вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із socca, який проходить у німецькому Ессені.

У півфіналі синьо-жовті обіграли збірну Хорватії з рахунком 1:0.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Нагадаємо, збірна України у плей-оф здобула перемоги над Албанією (3:1) та Марокко (3:1), а потім у чвертьфіналі по пенальті (1:1, пен. 2:0) обіграла команду Бразилії, чемпіонів світу 2022, та вперше в історії досягла півфінальної стадії чемпіонату світу.

Збірна Хорватії на шляху до півфіналу послідовно обіграла команди Грузії (1:0), Німеччини (2:2, пен. 2:0) та Словенії (1:0).

Півфінальний матч розпочався дуже обережно, і перший гол було забито лише наприкінці першого тайму.

Микола Кодацький відкрив рахунок на 20+1 хвилині, і цей гол виявився єдиним у матчі.

Другий тайм пройшов без забитих м’ячів. Команда Віталія Мельника зберегла ворота в недоторканності та досягла історичного результату!

Ура! Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу 2023 року з socca!

Невдоволені суддівством хорвати ледь не влаштували сутичку на полі наприкінці матчу.

В іншому півфіналі зустрічаються Мексика та Казахстан. Фінальний матч та гра за бронзу пройдуть увечері 11 червня починаючи з 19:00.