Головна Спорт НХЛ. Гол за 5 секунд до овертайму. Флорида вийшла у фінал Кубка Стенлі
НХЛ. Гол за 5 секунд до овертайму. Флорида вийшла у фінал Кубка Стенлі

host

Флорида у четвертому матчі фіналу східної конференції НХЛ обіграла Кароліну з рахунком 4:3 та виграла четвертий поєдинок серії, пробившись у фінал Кубка Стенлі.

При цьому все йшло до овертайму, проте форвард Меттью Ткачак оформив переможну шайбу за 4,9 секунди до кінця третього періоду і закрив серію.

Флорида вперше з 1996 року зіграє у фіналі Кубка Стенлі. Суперником буде Вегас або Даллас.

Плей-оф НХЛ. Фінал Сходу

Флорида – Кароліна 4:3

Шайби: 00:41 Дюклер – 3 (Барков, Верхаге) – 1:0, 10:23 Ткачак – 8 (Екблад, Форслінг) – 2:0, 13:03 Счастни – 4 (Шей, Мартінук) – 2:1, 22:51 Теравайнен – 1 (Шей, Котканіємі) – 2:2, 29:48 Ломберг – 1 (Вайт, Стаал) – 3:2, 56:28 Фаст – 6 (Мартинук) – 3:3, 59:55 Ткачак – 9 (Барков, Райнхарт) – 4:3

Воротарі: Бобровський – Андерсен

Кидки: 24 – 39

Флорида виграла серію 4:0