Амаш із лівого флангу прострілив до воротарського, але на м’яч ніхто не пішов.

Сарапій у центральному колі поклав на газон Кожушка.

59’

І не побачили офсайд у Добвика, до речі.

58’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бабенко запустив передачу з власної половини на хід Довбику через лівий фланг, і той переграв воротаря в межах штрафного!

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

56’

Замість Кобзаря гратиме Кожушко.

55’

МОМЕНТ! Постріл здалеку від Третьякова з лівого флангу опустився за воротами.

54’

Сваток заблокував удар Кобзаря від правого кута воротарського.

53’

Відновлюємось потроху.

51’

Проблеми з постачанням картинки матчу в транслятора.

49’

МОМЕНТ! До рук Шевченка низом пробив від лівого кута штрафного Амаш, спіймавши відскок від подачі з правого флангу від Бланко.

47’

Бланко зі спини збив Мірошніченко під час отримання м’яча суперником на лівому фланзі атаки.

46’

Когут вийшов замість Рубчинського.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

МОМЕНТ! Третьяков опинився на самоті на правому фланзі штрафного, але пробив у Валефа!

44’

МОМЕНТ! Безглуздий пас Валефа до лівого флангу штрафного завершився ударом Третьякова в ближній, але той був не влучним.

42’

Завершує тайм контролем на власній половині Дніпро-1.

40’

Просування Третьякова правим флангом завершилось утратою м’яча біля лицьової.

38’

МОМЕНТ! Полетіла в дальній кут подача Калітвінцева з лівого флангу, але пройшла повз ворота!

36’

Хайнер подавав із правого флангу, але влучив у сітку зі зовнішнього боку.

34’

Постріл Калітвінцева здалеку з лівого флангу Хайнер у підкаті блокував на кутовий.

33’

МОМЕНТ! Постріл зі штрафного від Мірошніченка пройшов трохи повз ліву дев’ятку!

32’

Олександрія заробила штрафний на лівому фланзі атаки.

30’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мустафаєв на правому фланзі штрафного знищив суперника замахом, після чого пробив у дальній кут!

28’

МОМЕНТ! Контратаку два-в-один через лівий фланг Кобзар завершив слабким переведенням на Третьякова, який потім як-небудь пробив над воротами.

27’

Гуцуляк завершив зміщення з правого флангу двома пострілами в суперника, а потім так само вчинив і Рубчинський.

25’

Закидали м’яч на Довбика до лівого флангу атаки, але назад на партнера він скинув невдало.

23’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Довбик зіграв до лівого флангу штрафного на Бланко, а той через серію замахів пробив у Рибалку, рикошетом від якого м’яч залетів у дальній кут!

23’

Шевченко забрав до рук рикошет від блокованого пострілу з лівого флангу штрафного від Піхальонка.

21’

Мірошніченка збили біля центральної лінії.

19’

У низький м’яч у центрі штрафного грав головою Сваток, але Кобзар пішов проти нього ногою.

17’

Не зачепився за подачу з лівого флангу від Амаша Довбик у центрі штрафного.

15’

МОМЕНТ! Довбик підрізав головою подачу з лівого флангу від Амаша в дальній кут, але Копина з лінії зняв м’яч!

12’

Олександрія важкувато, але відбивається від атак суперників.

11’

МОМЕНТ! Довбик перед штрафним замахом прибрав суперника, зіграв на Гуцуляка, але того одразу накрив Шевченко стрибком у ноги.

9’

Рубчинський та Калітвінцев стрибнули один одному в ноги перед штрафним господарів.

6’

Мірошніченко передачею з глибини поля відправив до офсайду Кобзаря.

4’

Є пресинг від Дніпра-1 на чужій половині, і доволі потужний.

2’

Невдале завершення на дальньому боці штрафного від Амаша подачі з правого флангу.

1’

МОМЕНТ! Сарапію відскочив м’яч до правого флангу воротарського, але він пробив у захисника.

1’

Кутовий на правому фланзі заробив одразу Дніпро-1.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

У суботу, 4 березня, відбудеться поєдинок 16-го туру Української Прем’єр-ліги, у якому змагатимуться «Олександрія» та дніпровський «Дніпро-1». Матч пройде в Олександрії, на полі стадіону КСК «Ніка», початок о 12:00.

Єврокубкова частина першої половини 2023 року для команди Олександра Кучера добігла кінця, навіть не встигнувши при цьому перейти до своєї весняної стадії. Але нічого страшного – СК тепер матиме непогані підстави зосередитись на чемпіонських перегонах, у рамках яких донецький «Шахтар» скоротив відставання вже до двох очок. Якщо хтось устиг забути, то й 2022 рік «Дніпро-1» завершував на мінорній ноті поразкою від «Кривбасу» (1:2), тому тепер буде змушений чіплятись за результат у грі проти «Олександрії», перед якою вже не вийде похизуватися ігровим досвідом у новому році. Команда Руслана Ротаня вже зіграла в ефектну нічию проти «Металіста 1925» посеред цього тижня.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Дніпро-1».