У понеділок, 22 травня, зіграно чергові матчі у Групі підвищення Першої ліги чемпіонату України.
Черкаський ЛНЗ у домашній грі здолав львівські «Карпати» з рахунком 4:1 і благополучно вирішив проміжне завдання на сезон. Він завоював право зіграти в стикових матчах із представником Української Прем’єр-ліги за право підвищитися у класі.
Маючи 22 очки після 13 матчів, ЛНЗ посідає 3-тє місце у таблиці Групи підвищення і нижче 4-ї позиції вже не опуститься.
Наразі четверта позиція у запорізького «Металурга». У нього в активі 20 очок після домашньої перемоги над «Епіцентром» – 1:0.
П’яте місце посідають «Карпати», у яких 17 очок. У заключному турі «Карпати» приймуть на своєму полі «Оболонь», яка вже достроково підвищилася в УПЛ. На «Металург» чекає виїзний матч із «Нивою» Тернопіль – аутсайдером таблиці (7 очко після 13 зустрічей).
Перша ліга. Група підвищення
ЛНЗ – «Карпати» Львів – 4:1
«Металург» – «Епіцентр» – 1:0