Головна Спорт Пляжний футбол. Україна в овертаймі здолала Іспанію на старті відбору до ЧС
Пляжний футбол. Україна в овертаймі здолала Іспанію на старті відбору до ЧС

host

5 липня о 19:00 збірна України з пляжного футболу успішно стартувала у відбірковому турнірі до ЧС-2024 матчем проти команди Іспанії.

Підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука беруть участь у європейській кваліфікації чемпіонату світу 2024. Відбірковий турнір триватиме з 5 по 9 липня у Баку, столиці Азербайджану.

16 команд поділено на 4 групи. По дві найкращі команди вийдуть до 1/4 фіналу. Чотири переможці чвертьфіналів кваліфікуються на ЧС-2024 в ОАЕ, який відбудеться з 15 по 25 лютого 2024 року.

У першій грі Україна обіграла головного суперника групи – Іспанію – в овертаймі (4:3 OT). В іншому матчі групи Польща виграла у Литви (3:1).

Перший період українці почали чудово й уже на 4-й хвилині вели з рахунком 2:0. До цього призвели автогол Гуїсадо та чудовий удар Андрія Неруша. Однак ще до закінчення 12-хвилинки іспанці не тільки відігралися завдяки дублю Давіда, а й вишли вперед після удару Дони.

Другий період залишився за нашою командою – відзначився Максим Войток, а в третьому м’ячів забито не було – 3:3. На самому початку овертайму Войток оформив дубль і вивів синьо-жовту команду вперед. Таким чином, збірна України здобула перемогу з рахунком 4:3.

Склад збірної України

Воротарі: Андрій Неруш («Артур Мьюзік»), Олександр Пославський (ВІТ). Польові гравці: Максим Войток, Юрій Щериця, Олександр Корнійчук (все – ВІТ), Ігор Левченко, Андрій Пашко (обидва – «Альтернатива»), Олег Зборовський, Андрій Борсук (обидва – «Артур Мьюзік»), Ярослав Заворотний, Дмитро Войтенко ( обидва – «Гріффін»), Олег Щитник (NC Beachsoccer).

Відбірковий турнір ЧС-2024 з пляжного футболу (зона Європи)

• Група А: Азербайджан, Італія, Молдова, Естонія.

19:00. Група B. Іспанія – Україна – 3:4 OT

Голи: Давід (5, 11), Дона (12) — Гуїсадо (2, автогол), Неруш (4), Войток (18, 37)

Іспанія: Карлос, Дона, Батіс, Олівер, Куман, Ріго, Антоніо, Гуїсадо, Мехіяс, Давід, Арьяс, Домінго, Чікі, Педро.

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Попередження: Гуїсадо (11), Куман (33), Чікі (39) — Заворотний (28).