68
Український екіпаж у складі Олега Кухарика та Ігоря Трунова на Європейських Іграх-2023 став володарем золотої медалі серед каяків-двійок на дистанції 500 метрів.
Вони швидше за всіх дісталися фінішу, показавши час 1:28,928.
Нагадаємо, раніше чемпіонками Європейських Ігор-2023, які відбуваються в Польщі, стали Людмила Лузан і Валерія Терета, які виграли змагання серед каяків-двійок (дистанція – 500 м).