29-річний нападник «Кривбасу» Олексій Хобленко прокоментував, що повернув з оренди у львівських «Карпатах», а також розповів про перше тренування у Юрія Вернидуба після відпустки.
– Олексію, з поверненням до Кривого Рогу. Які перші емоції?
– Сумував за «Кривбасом», чесно скажу. Перший день знову з командою, є трохи ностальгії. Дуже радий бачити колектив, тому все добре. Буду сумлінно тренуватись, аби зарекомендувати себе з найкращого боку.
Чи закладав фундамент перед зборами у відпустці? Так, у мене завжди активна відпустка. Підтримував форму.
– Яке завдання ставиш перед собою після повернення?
– Насамперед – це набрати форму. Сподіваюсь добре себе проявити та отримати шанс від Юрія Вернидуба. На футбольному полі зроблю усе від себе залежне, аби показати свої найліпші сторони.
– Чи слідкував за виступом «Кривбасу» у другому колі УПЛ?
– Так, дуже радий за хлопців, що вони вийшли з такої непростої ситуації та боролись за місце у єврокубках. Дивився гру з «Дніпром-1», вболівав за нашу команду. Що ж, це тільки перший сезон в УПЛ. Впевнений, у цьому все складеться для «Кривбасу» краще.